Πολύ κακή μέρα η χτεσινή σε αυτά που είχα αναρτήσει αλλά ρεφάραμε κατά πολύ στο live με μεγάλες αποδόσεις.Νέα εβδομάδα σήμερα,ελπίζοντας ότι θα πάμε πολύ καλύτερα,θα ποντάρουμε στο Euro...
Πάμε στην ανάλυση των σημερινών παιχνιδιών...

ΙΤΑΛΙΑ-ΙΡΛΑΝΔΙΑ no goal  WIN

*Η Ιταλία είναι αήττητη στα 12 επίσημα παιχνίδια της με τον Τσέζαρε Πραντέλι στον πάγκο της.
*Και στα 2 πρώτα παιχνίδια της (Ισπανία,Κροατία) προηγήθηκε στο σκόρ αλλά δέχθηκε την ισοφάριση.

Ιταλία και Ιρλανδία κοντράρονται για την γ' αγωνιστική των ομίλων με το παιχνίδι να έχει μονόπλευρο ενδιαφέρον αφού η Ιρλανδία έχει ήδη αποκλειστεί.
Η Ιταλία καλείται να κάνει το καθήκον της και να πάρει την νίκη και μαζί την πρόκριση στα προημιτελικά.
Η Ιταλία προέρχεται από το 1-1 με την Κροατία όπου και πάλι προηγήθηκε με την εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Πίρλο στο 39ο λεπτό,όμως ισοφαρίστηκε στο 72ο λεπτό από τον Μάτζουκιτς και σε συνδιασμό με το 1-1 με την Ισπανία την α' αγωνιστική βρίσκονται στην 3η θέση πίσω από Ισπανία και Κροατία που ισοβαθμούν στην κορυφή με 4 βαθμούς.
Η Ιταλία για να πάρει την πρόκριση θέλει τη νίκη σήμερα και περιμένει ότι θα υπάρξει νικητής στο Κροατία-Ισπανία.
Στα τελευταία τους 5 παιχνίδια έφεραν under 2,5.

Οι Ιρλανδοί δίνουν το τελευταίο τους παιχνίδι για το EURO 2012,αφού γνώρισαν από νωρίς τον αποκλεισμό,αφού μετά το 1-3 με την  Κροατία ακολούθησε το 4-0 με την Ισπανία,έχοντας δεχτεί 7 γκόλ,σκοράροντας μόνο μια φορά.
Μια νίκη,δύο ισοπαλίες και δύο ήττες συνθέτουν το σερί των Ιρλανδών στους τελευταίους 5 αγώνες.Στα τρία από τα πέντε αυτά έχει παρατηρηθεί το no goal ενώ στον ίδιο αριθμό βγήκε και το under 2,5.Στα δύο παιχνίδια των ομίλων έχει παρατηρηθεί όμως το over 3,5.

ΠΡΟΤΑΣΗ:no goal (1.72)
Ποντάρισμα:200 ε
+344
KΡΟΑΤΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ ΓΚΟΛ ΠΡΙΝ ΤΟ 26:00' LOSE

Με το 4-0 επί της Ιρλανδίας η Ισπανία διεύρυνε το αήττητο σερί της σε επίσημα παιχνίδια σε 16.
Πήρε αυτό που ήθελε στο παιχνίδι με την Ιταλία αφού έγινε το φαβορί για να προκριθεί στα προημιτελικά του EURO 2012.
Απέναντι στους Ιταλούς ένα ημίχρονο πήγε ουσιαστικά χαμένο αφού οι Κροάτες ήταν αρκετά τυχεροί που πήγαν στα αποδητήρια μόλις με ένα γκόλ στην πλάτη τους.Στο δέυτερο μέρος ανέβασε την απόδοση της χωρίς όμως να κυριαρχήσει στον αγωνιστικό χώρο.
Ερωτηματικά αποτελούν αν θα ξεκινήσουν βασικοί οι Γέλαβιτς και Μάντζουκιτς.
Από την άλλη,η Ισπανία δεν συνάντησε κανένα πρόβλημα να κάμψει την αντίσταση της Ιρλανδίας την πέμπτη το βράδυ με σκόρ 4-0.
Το ευχάριστο γεγονός ήταν ότι ο Τόρρες βρήκε ξανά τον παλιό καλό εαυτό του.
Για την Ισπανία δεν έχουν προκύψει αγωνηστικά προβήματα,με τον Τόρρες να ξεκινά στην κορυφή της επίθεσης και τον Φάμπρεγκας να έρχεται βοήθεια απο τον πάγκο.

ΠΡΟΤΑΣΗ #1γκολ πριν το 26:00 (1.83) 120 ε